5 HAFTALIK PROGRAM AÇIKLANDI

8 Eylül 2019

TFF 1. Lig'de 4, 5, 6, 7 ve 8. haftanın maç programı belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre beş...

TFF 1. Lig'de 4, 5, 6, 7 ve 8. haftanın maç programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre beş haftalık müsabaka takvimi şu şekilde:

4. HAFTA

13 EYLÜL CUMA:

19.00 Balıkesirspor-Ümraniyespor (Balıkesir Atatürk)

14 EYLÜL CUMARTESİ:

15.30 Keçiörengücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Aktepe)

19.00 BOLUSPOR-ALTAY (BOLU ATATÜRK)

19.00 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

15 EYLÜL PAZAR:

16.30 İstanbulspor-Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.30 Bursaspor-Osmanlıspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Ekol Göz Menemenspor-Akhisarspor (Stat henüz açıklanmadı)

19.00 Adanaspor-Adana Demirspor (5 Ocak Fatih Terim)

16 EYLÜL PAZARTESİ:

19.00 Hatayspor-Fatih Karagümrük (Osmanlı)

5. HAFTA

20 EYLÜL CUMA:

19.00 İstanbulspor-Balıkesirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

21 Eylül Cumartesi:

14.00 ÜMRANİYESPOR-BOLUSPOR (ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR)

16.30 Osmanlıspor-Altıordu (Osmanlı)

16.30 Altay-Keçiörengücü (Stat henüz açıklanmadı)

19.00 Adana Demirspor-Bursaspor (5 Ocak Fatih Terim)

22 EYLÜL PAZAR:

14.00 Giresunspor-Fatih Karagümrük (Giresun Atatürk)

16.30 Eskişehirspor-Ekol Göz Menemenspor (Yeni Eskişehir)

19.00 Akhisarspor-Hatayspor (Spor Toto Akhisar)

6. HAFTA

28 EYLÜL CUMARTESİ:

14.00 Keçiörengücü-Ümraniyespor (Aktepe)

16.30 BOLUSPOR-İSTANBULSPOR (BOLU ATATÜRK)

19.00 Adanaspor-Altay (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Bursaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

29 EYLÜL PAZAR:

14.00 Hatayspor-Eskişehirspor (Stat henüz açıklanmadı)

16.30 Balıkesirspor-Giresunspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Ekol Göz Menemenspor-Osmanlıspor (Stat henüz açıklanmadı)

19.00 Fatih Karagümrük-Akhisarspor (Stat henüz açıklanmadı)

30 EYLÜL PAZARTESİ:

19.00 Altınordu-Adana Demirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

7. hafta

4 Ekim Cuma:

19.00 Altay-Bursaspor (Stat henüz açıklanmadı)

5 Ekim Cumartesi:

14.00 Giresunspor-Akhisarspor (Giresun Atatürk)

16.30 Eskişehirspor-Fatih Karagümrük (Yeni Eskişehir)

16.30 İstanbulspor-Keçiörengücü (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Balıkesirspor-Boluspor (Balıkesir Atatürk)

6 Ekim Pazar:

14.00 Ümraniyespor-Adanaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.30 Osmanlıspor-Hatayspor (Osmanlı)

16. 19.00 Adana Demirspor-Ekol Göz Menemenspor (5 Ocak Fatih Terim)

8. HAFTA

18 EKİM CUMA:

19.00 Akhisarspor-Eskişehirspor (Spor Toto Akhisar)

19 EKİM CUMARTESİ:

14.00 Hatayspor-Adana Demirspor (Stat henüz açıklanmadı)

16.30 Bursaspor-Ümraniyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Ekol Göz Menemenspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Stat henüz açıklanmadı)

20 EKİM PAZAR:

14.00 Keçiörengücü-Balıkesirspor (Aktepe)

16.30 BOLUSPOR-GİRESUNSPOR (BOLU ATATÜRK)

19.00 Adanaspor-İstanbulspor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Altınordu-Altay (Bornova Aziz Kocaoğlu)

21 EKİM PAZARTESİ:

19.00 Fatih Karagümrük-Osmanlıspor (Stat henüz açıklanmadı)

290 kez okundu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

Yorum ekleyebilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor
  • Yorumcuların Dikkatine...
  • İmlası çok bozuk,
  • Büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren,
  • Bir iki kelimelik, konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  •  
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
0.050213098526001