Ana Sayfa Boluspor A Takımı A2 Takımı Fikstür Puan Tablosu Canlı anlatım Değerlerimiz
Bolusporluyuz TV Radyo on4 Basketbol PTT 1. Ligi Bolu Amatör Künye İletişim Taraftar

Olayların Sorumlusu TayfunBoluspor basketbol takımı kendi evinde ligin güçlü ekiplerinden ve tek yenilgisini aldığı 68 Aksaray Belediye takımı ile yaptığı maçta olaylar çıktı.

Boluspor karşılaşmaya  hızlı başlamış be rakibi arasında ki farkı 10 sayının altına düşürmezken ilk karşılaşmada da bin bir türlü pis oyunlar yapan 68 Akhisar Belediye takımı oyuncuları sert oyunları ortamı gerdi. Sık sık masa hakemlerini etkilemeye çalışan ekibin oyun dışı olan ve kadroda yer almayan Tayfun isimli oyuncusu koridordan sürekli oyuna müdahale etmeye başladı.  Karşılaşmanın son bölümlerine doğru farkı kapatamamanın etkisi olacak ki küfürler savurması sonrasındaki etrafındaki Bolulu basketbol severleri çileden çıkardı. Birden ortalık gerilince 68 Akhisar Belediye takımı koç'ları da oyun oynanırken birden sahaya girdi ve olayların olduğu yöne koşması sonrası ortalık birden karıştı.  Adeta raydan çıkmış bir tren gibi her türlü pis oyunlar yapan 68 Akhisar Belediye sahadan kısa süreliğine soyunma odasına gitti. Maçın hakem triyosu da soyunma odasına gidince oyun 15 dk kadar durdu. Boluspor Basketbol şubesi başkanı Fatih Yamaner seyircilere kısa bir konuşma yaparken sakin olunmasını ve takımımız kazanacağını belirti. Taraflar soyunma odasında konuştuktan sonra ortam sakinleşti ve oyun kaldığı yerden devem etti. Boluspor güçlü rakibine 20 sayı fark atarak 78-58 karşılaşmayı kazandı.


Olayların Sorumlusu Tayfun
Olayların Sorumlusu Tayfun
Olayların Sorumlusu Tayfun
Olayların Sorumlusu Tayfun
Olayların Sorumlusu Tayfun
Bu haber 1038 kez okundu
 İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın !

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız

Üye girişi     Şifremi unuttum     Üye olmak istiyorum

Yasal Uyarı

www.bolusporluyuz.com web sitesi içerisindeki her türlü yazılı ve görsel (video, fotoğraf, vs) içeriğin bilgisayara indirilmesi (download edilmesi), kopyalanması, çoğaltılması, bir web sitesinde veya diğer herhangi bir mecrada yayınlanması, bir web sitesinin içinde frame, i-frame ve benzeri şekillerde gösterimi, izin alınmadan link verilmesi yasaktır. Aksine davranışlar Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca suç teşkil edecek olup, bu tip davranışlarda bulunan www.bolusporluyuz.com sitesinin kullanıcıları, www.bolusporluyuz.com web sitesinin sahibi olan Fatih Gündüz’e cezai şart olarak her bir ihlal için 2.500 USD’yi ( İkibinbeşyüz Amerikan Doları) ödemeyi, bu cezai şartın fahiş olmadığını ve mahkemelerden tenkisini talep etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
Reklam


Ortaklar
1

1

Copringht ©2004-2011, Bolusporluyuz.com. Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteyi kullanarak SİTE KULLANIM SÖZLEŞMESİ'ni kabül etmiş

sanalbasin.com üyesidir
Programlama ve Tasarım: PİSKEVİT
Reklam

Reklam